70. výročie Voznického futbalu

70. výročie Voznického futbalu

Najobľúbenejším a najpopulárnejším športom je už odjakživa futbal. Nebolo tomu inak ani v našej obci Voznica. História organizovaného futbalu vo Voznici siaha až do r. 1949.

Dňa 22. júna 2019  Obec Voznica a ŠK Voznica spoločne oslávili 70. výročie Voznického futbalu.

 Počasie neprialo, avšak nezabránilo stretnutiu súčasných a bývalých členov – hráčov klubu a hostí.  


Zúčastnil sa aj jediný ešte žijúci hráč p. Emil Mihálik 94-ročný z prvého futbalového zápasu odohraného
24. apríla 1949 v Dobrej Nive na poste brankára, ktorému bola venovaná pamätná plaketa pri tejto príležitosti.


Po príhovoroch, uvedení nového loga Športového klubu a poďakovaní aktívnym členom na futbalové ihrisko nastúpili nedočkavé mužstvá futbalistov, ktoré aj v nepriaznivom počasí odohrali kvalitné zápasy.


Všetci návštevníci si mohli vychutnať guláš a zabíjačkové špeciality. V podvečer sa vyhlásili výhercovia tomboly , ktorej hlavnými cenami boli: Futbalový dres Dinamo Bukurešť podpísaný od A. Nemca hráča Cyprus, FC PAFOS, futbalové kopačky podpísané od M. Bakoša hráča VIKTORIA PLZEŇ, futbalové kopačky PUMA venované od Milana Škriniara hráča INTER MILAN, ako aj ďalšie hodnotné ceny.

Hostia  a všetky vekové kategórie futbalistov strávili v dobrej nálade sobotňajšie popoludnie a zanechali odkaz aby Voznický futbal žil aj ďalších 70 rokov.

Organizátori ďakujú všetkým účastníkom ako aj všetkým,

ktorí akokoľvek podporili toto významné podujatie.

Pivovar Steiger Vyhne, AGROJÁN s. r. o., PZ Drastvica, PZ Šarvíz, VIA SERVIS s. r. o., Pohostinstvo Peter Kršiak,  DREVAN Ján Antošík, Kalčok Vladimír, Blaho Kamil, Poslanci OZ Voznica, Obecný úrad Voznica, Daniel Radomír, Broart s. r. o. Peter Brodziansky, Nemec Adam, Bakoš Marek, Škriniar Milan, Šulva Ján, ŠK Voznica, Ing. Repiský Peter, Čajovňa Za Rohom, Pajerský Tibor. 

Virtuálna prehliadka

Poprechádzajte sa po našej obci prostredníctvom virtuálnej prehliadky.

spustiť virtuálnu prehliadku

Táto webová stránka používa súbory cookies

Cookies sú malé textové súbory ukladané webovou stránkou vo vašom počítači. Používajú sa na skvalitnenie vášho zážitku pri návšteve webovej stránky, analýzu výkonnosti stránky a na zber údajov o jej používaní. Na tento účel využívame aj nástroje a služby tretích strán. Niektoré takto získané údaje môžu byť poskytnuté partnerom v EÚ a mimo EÚ.

Kliknutím na „Povoliť všetky“ vyjadrujete svoj súhlas so spracovaním cookies.
Kliknutím na “Odmietnuť všetky” odmietnete všetky cookies okrem nevyhnutných.
Kliknutím na “Spravovať nastavenia” môžete získať podrobnejšie informácie a upraviť svoje preferencie.

Nevyhnutné cookies slúžia na zabezpečenie riadneho fungovania webovej stránky. Vďaka nim je možná navigácia na stránke alebo prístup k chráneným oblastiam stránky. Nevyhnutné cookies je možné spracovávať aj bez udelenia súhlasu dotknutou osobou.

Preferenčné cookies umožňujú internetovej stránke zapamätať si informácie, ktoré určujú spôsob, akým sa webová stránka chová alebo vyzerá, ako napríklad váš preferovaný jazyk alebo región, v ktorom sa práve nachádzate.

Štatistické cookies nám pomáhajú zlepšovať našu webovú stránku vďaka údajom o tom, ako návštevníci stránku používajú, a to prostredníctvom anonymného zbierania informácií.

Marketingové cookies umožňujú analyzovať online aktivitu návštevníkov stránky. Vďaka tomu sa im pri prezeraní webu zobrazuje menej reklám. Zobrazované sú hlavne reklamy, ktoré sú pre návštevníka zaujímavé.

Viac informácií nájdete na stránke pravidlá používania cookies